50 rotiri gratuite
La verificarea contului
Se aplica T&C
Doar pentru clientii noi

Cota-2-din-fotbal-14-04-2022-de-la-Mihai-2 se axeaza pe meciul dintre Barcelona –Eintracht Frankfurt din UEFA Europa League . Mai jos puteți vedea ce pronosticuri am ales, dar și o analiză a acestor meciuri.

Cota 2 din fotbal – 14-04-2022

Poti plasa acest bilet pana la ora 22:00

1. Barcelona – Eintracht Frankfurt, peste 1.5 goluri in prima repriza la cota 2.35
Bonus 100% pana la:
400 RON
Oferta de bun venit

Barcelona vs Eintracht Frankfurt

• Barcelona are un parcurs bun in acest moment după ce a trecut printr-o criza economică destul de mare. Ocupa locul 2 in LaLiga cu 60p și un golaveraj 60:31. In precendentele 5 meciuri jucate in toate competițiile Barcelona a obținut 4 victorii și un rezultat de egalitate.
  • Eintracht Frankfur are un parcurs bun in campionat ocupând locul 9 in Bundesliga cu 39p și un golaveraj 40:40. In precedentele 5 partide disputate in toate competițiile Frankfur a obținut 4 rezultate de egalitate și o înfrângere .
  • Pentru acest meci am ales sa joc peste 1,5 goluri in prima repriza la o cota 2,35 oferită de cei de la Winmasters.