Biletul-zilei-din-fotbal -26-03-2022- de la Mihai se axeaza asupra celor 2 evenimente din fotbalul din Europa. Mai jos puteți vedea ce pronosticuri am ales dar și o analiză a acestor meciuri.

Biletul zilei fotbal 26-03-2022

Poti plasa acest bilet pana la ora 15:00

1. Brinkumer SV -Werder Bremen Iii , ambele echipe marcheaza la o cota 1,35
  2. FC Homburg -TSG Balingen, peste 1,5 goluri in prima repriza la o cota 2,45.
Bonus 100% pana la:
400 RON
Oferta de bun venit
Se aplica T&C
Doar pentru clientii noi

Brinkumer SV  vs Werder Bremen

• Brinkumer SV ,are un parcurs perfect in campionat cu 64p Brinkumer,are cel mai bun atac din Oberliga Bremen cu 110 goluri marcat și doar 25 primite. In ultimele 5 meciuri a confirmat forma buna și a reușit sa se impună de 4 ori și sa facă un egal golaverajul in cele 5 meciuri a fost 27-5 .
  • Werder Bremen are un parcurs slab in campionat fiind doar pe locul 13 cu 27p și un golaveraj negativ de 49:55. In ultimele 5 meciuri disputate in campionat a arătat aceeași forma slaba reușind sa obțină doar 2 victorii și alte 3 înfrângeri .
  • Pentru acest meci am ales sa joc ambele echipe marcheaza in timpul regulamentar la o cota 1,35 oferită de cei de la winmasters.

FC Homburg vs TSG Balingen

• FC Homburg are un parcurs bun in campionat fiind pe locul 6 in campionat cu 46p și un golaveraj de 41:38. In ultimele 5 meciuri Homburg a arătat aceiași forma buna reușind sa se impună de 3 ori sa sufere o înfrângere și sa obțină un rezultat de egalitate in cele ultime 5 meciuri din campionat .
  • TSG Balingen are un parcurs de campionat destul de slab fiind doar pe locul 9 cu 37p și un golaveraj negativ de 38:50. In ultimele 5 meciuri a arătat o forma mai buna reușind da se impună de 2 ori sa sufere 2 înfrângeri și un egal .
  • Pentru acest meci am ales sa joc peste 1,5 goluri in prima repriza la o cota 2,45 oferită de cei de la Winmasters .